A 2007-es prezentáció-pályázat díjazottjai

Az eredményhirdetés:
a 2007. évi Iskolai Könyvtári Világnap országos, központi rendezvényén:
2007. október 25-én, Budapest, Apáczai Kiadó konferenciaterme

Díjazott prezentációk:

1. kategória
A zsűri ebben a kategóriában csak első díjat osztott.
1. díj: Szabó Patrik (8. évf.)
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
Segítő tanár: Petraskóné Bakodi Erika

2. kategória
1. díj: Éliás Klaudia, Hernyák Eszter, István Balázs, Kovalovszki Bálint, Prikler Alexandra, Vígh Vendel (9-11.évf.): Kalandra fel!
Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Győr
Segítő tanárok: Urbán Julianna, Ábel-Kurucz Anikó, Magdics Erika, 9-10. évf.

Videós különdíj:
Orbán Alexandra, Kertész Balázs, Csendes Kristóf, Papatyi Gergő (11-12. évf.)
Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Győr
Segítő tanárok: Urbán Julianna, Ábel-Kurucz Anikó

Különdíj a személyes történeti megközelítésért:
Marton Zsolt, Völgyi Katalin + Barkó Ádám, Beck József, Nagy Katinka, Póka Veronika, Sabjanics József, Séfer Dániel, 9.e, 10.d (9-10. évf.)
Ganz Ábrahám és Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakiskola, Ganz Ábrahám Székhelyiskola, Zalaegerszerg
Segítő tanárok: Bedő Antal, Tüske Balázs, Vucskóné Talabér Tünde
 

Pályázatokat benyújtó intézmények:

  • Árpád Gimnázium, Budapest
  • Baktay Ervin Gimnázium és Vízügyi Szakközépiskola, Dunaharaszti
  • Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
  • Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
  • Bródy Imre Gimnázium, Ajka
  • Csapókerti Általános Iskola, Debrecen
  • DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája, Debrecen
  • Ganz Ábrahám és Munkácsy Mihály Szakközépiskola és Szakiskola, Ganz Ábrahám Székhelyiskola, Zalaegerszeg
  • Harsányi János Gazdasági Szakképző Iskola, Budapest
  • Jálics Ernő Általános, Művészeti és Szakképző Iskola Diákotthon, Szakszolgálati és Szakmai Szolgáltató Intézmény, Kadarkút
  • Kalmár Zsigmond Ipari Szakközépiskola és Szakiskola, Hódmezővásárhely
  • Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium, Budapest
  • Magyar Tannyelvű Középfokú Ipariskola és Kereskedelmi Akadémia, Kassa
  • Óhatvani Óvoda és Általános Iskola Kodály Zoltán tagiskola, Hatvan
  • Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár
  • Paragvár Utcai Általános Iskola, Szombathely
  • Szabadhegyi Közoktatási Központ Magyar-Német Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Győr
  • Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
  • Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola, Szolnok

A zsűri tagjai:

Dömsödy Andrea, iskolai könyvtári szakreferens, OFI Országos Pedagógiai Könyvtár és Múzeum
Kálmán Orsolya, tanársegéd, ELTE PPK Neveléstudományi Intézet
Paszternák Ádám, könyvtáros, Országos Idegennyelvű Könyvtár